Hakkımızda

Yılların tecrübesi ile sizi daha yukarıya taşıyoruz

 

Efor Asansör olarak, Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, İmalat, Montaj, Bakım, Revizyon, Proje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır. Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.

 

 

Sorunsuz Asansör, Kaliteli İş

 

Kurulduğu günden bu güne birçok başarılı projede yer alan, imalat kapasitesi ve çalışan sayısı günden güne artan Efor Asansör’de, makine daireli ve makine dairesiz klasik asansörler, hidrolik sistem asansörleri, yük asansörleri, hastane asansörleri, araba asansörleri, engelli asansörleri, yürüyen merdiven ve yürüyen bant sistemleri üretilmekte ve bu üretilen ürünler konutlar, fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri, hava limanları gibi birçok yaşam alanında kullanılmaktadır.

Firma olarak en büyük kazancımız, teslim ettiğimiz işin sorunsuz, sağlam, güvenli ve konforlu çalışmasıdır. Bizim ile görüşmeden karar vermeyin.